Do gory

29/06/2022

Sprzęt AGD, który uratuje Cię w upalne dni. Zobacz naszą listę 5 produktów!

By

Gorące, letnie dni zbliżają się coraz większymi krokami. A być może już w momencie czytania tego tekstu doświadczasz okropnych upałów? Jeśli tak, koniecznie powinieneś zapoznać się z naszą listą pięciu produktów AGD, które uratują Cię w upalne dni.

Mobilny klimatyzator

Mobilny klimatyzator jest bardzo dobrym rozwiązaniem na upalne dni, ponieważ można go przenosić w różne miejsca, a po sezonie wystarczy go schować. Nowoczesne klimatyzatory są kompaktowe, bardzo wydajne i można je estetycznie zaaranżować w każdym pomieszczeniu.

Ich zaletą jest możliwość użycia filtrów oczyszczających powietrze z pyłków, kurzu i wirusów. Najnowsze warianty są sterowane za pomocą WiFi i są zaopatrzone w różne tryby pracy.

Klimatory

Klimatory to zaawansowane technologicznie urządzenia, a ich najnowsze modele urzekają designerskim wzornictwem. Działanie klimatorów polega na zasysaniu powietrza i przepuszczaniu go przez filtr nasączony wodą.

Powietrze można schładzać jeszcze w dodatkowy sposób, wykorzystując kostki lodu albo specjalne wkłady, które wcześniej są schładzane w zamrażalniku. Nowoczesnymi wersjami tych urządzeń można sterować za pomocą telefonu, mają szereg funkcji, takich jak nawilżanie, chłodzenie, jonizacja, oczyszczanie powietrza z różnych zanieczyszczeń.

Wentylator stojący

Wentylator stojący jest najprostszym i najtańszym sposobem na poprawienie komfortu przebywania w domu albo w pracy podczas letnich upałów.

Dokonując wyboru takiego sprzętu, trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę nie tylko wygląd oraz wielkość, ale przede wszystkim moc, aby jego wydajność okazała się wystarczająca.

Kostkarka do lodu

Kostkarka do lodu jest wyjątkowo przydatnym urządzeniem na letnie upały, szczególnie dla osób, których lodówka nie posiada takiej funkcji.

Kostki lodu w różnych kształtach w rzucone do napoju w upalny dzień są szczególnie chętnie wykorzystywane nie tylko podczas domowej lub firmowej imprezy. Takie urządzenie może być przydatne nie tylko w domu, ale również dla pracowników biur, sklepów i zakładów produkcyjnych.

Maszynka do robienia lodów

Maszynka do robienia lodów umożliwia przygotowanie naturalnych lodów, opartych na naturalnych składnikach w ciągu kilkunastu minut. W takim sprzęcie można przygotować również mrożone jogurty, sorbety i inne chłodne desery.

Pamiętajmy jednak, że mrożone napoje oraz posiłki przynoszą jedynie chwilową ulgę, i nie powinny być one stosowane jako główna metoda do schładzania się w upalne dni!

Gdzie mogę zakupić taki sprzęt AGD?

Taki sprzęt AGD powinieneś być w stanie zakupić w większości sklepów elektronicznych – nie zalecamy jednak dokonywać zakupów „na ślepo”.

Naszym zdaniem znacznie rozsądniej jest zrobić zakupy w sklepie internetowym ze sprzętem elektronicznym – dzięki temu będziesz mógł przejrzeć znacznie bardziej rozbudowaną gamę produktów, niż w sklepie stacjonarnym. Z całą pewnością zakupy online będą kosztowały Cię również znacznie mniej, niż te konwencjonalne. Życzymy chłodnych wieczorów!

Prev Post

Diagnostyka budynku – skanowanie betonu i ekspertyza budowlana

Next Post

Kostiumy kąpielowe z Chin damskie, męskie i dziecięce w atrakcyjnych cenach – sprawdź naszą ofertę

post-bars